Ana sayfa

TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED Fabrika turu

Müşteri yorumları
İyi servis ve kaliteli makine. Bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.

—— zac

Olgun üretim hattı, eksiksiz ekipman ve yüksek kalite, misafirperverlik, özenli hizmet

—— Mickle

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED

1 2 3 4 5 6
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED

1 2 3 4 5 6
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED

 • Üretim hattı
  Konserve meyve üretim hattının ana özelliği üretim sürecinde otomasyon ve aerodinamik üretimdir, işçilik bağlantılarını azaltır, üretim kapasitesini arttırır ve maliyetleri düşürür. Ekipman ayrıca yumurta, et, balık ve kabukların halojen ve olgunlaştırılmasının yanı sıra turşu, meyve ve mantarların sterilizasyonu için de geçerlidir.
  Konserve üretim hattı teknolojisi
  Ana üretim süreci: Hammadde sınıflandırması → alkali → ciltte ıslatma → temizleme → açık yarı, nükleer nükleer kazı → manuel tamir → kes → vakum emici şeker → egzoz → yapay tartı → sızdırmazlık → sterilizasyon → soğutma → kutular Kuru silin → depolama → test → kod → manuel muayene → etiketleme → paketleme.
  Meyve konserve üretim hattının tanıtımı
  Isıtma modu buhar veya elektrikli ısıtma ile ısıtılır. Ekipman basit, yüksek çıkış, otomatik sıcaklık kontrol cihazı, çift yalıtım malzemesi, en gelişmiş gıda, sebze ağartma ekipmanı. Ekipman müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Üretim hattı pişirme makinesi, soğutma makinesi, su makinesi vb.
  Konserve meyve hattının işleme aralığı:
  Elma konservesi, Yalı konserve hattı, Beyaz şeftali hattı, Sarı şeftali hattı, Hawthorn hattı.
  Yam konserve hattı, Portakal konserve, Çilek hattı, Blueberry konserve hattı.
  Şirket konserve işleme proje analizi, konserve işleme teknolojisi ve teknoloji desteği, konserve işleme ekipmanları tasarımı, konserve işleme ekipmanları imalat ve montaj ve devreye alma hizmetleri sağlayabilir.

 • OEM / ODM

  TANG REN international limited, kullanıcıların ekipmanın yerleşimini planlamasına yardımcı olmak için çözümünüz için en ekonomik ve rasyonel planlamayı yapabilir, kullanıcının teknik tavsiyelere cevap vermesi, teknik eğitim ve operasyonel personel eğitimi, bilimsel işleme kalite kontrol sisteminin uygulanması Satış sonrası servis sağlam.Gelişmiş tasarım konseptleri ve profesyonel teknoloji her zaman Duxia'nın dikkate değer özellikleri olmuştur, şirket ISO9001: 2000 uluslararası kalite yönetim sistemi modelini takip eder, kalite güvence sistemini kurar ve geliştirir ve şirketin ürünlerinin kalitesini ve performansını güçlü bir şekilde garanti eder.Şirket, uluslararası ileri işleme teknolojisi ve otomasyon ekipmanını, en son teknolojiyi sindirmeye, özümsemeye ve kavramaya kararlıdır.Uzun bir süredir Kanada, İtalya, Almanya, İsviçre ve diğer ülkelerdeki birçok şirketle işbirliği yaptık ve Çin'in ulusal koşullarına dayalı olarak yüksek teknolojili ve gelişmiş paketleme ve taşıma ekipmanlarından oluşan eksiksiz setler geliştirdik.Endüstride otomasyon seviyesi ileri seviyeye ulaştı.Nijerya, şirketin tam bir üretim sistemleri seti üretmesi için aynı zamanda gıda, içecek, konserve, Japonya, madeni yağlar, ilaç, kimya ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

   

  Yenilikçi standartlar:
  Geliştirme, tasarım ve araştırma, detaylara dikkat - büyük ölçekli uygulama için - mekanik ve elektrik uzmanlarımızın hakim olduğu genel yapı.Özellikle çok çeşitli ürün işlemedeki kapsamlı ve derin deneyimleri, sonuçlarını kişiselleştirilmiş çözümlerle piyasa değerine veya özel müşteri sorunlarına çevirir.

   

  Makinemizin çalışma süresi:
  Makinemizin normal çalışma seviyesi, çok vardiyalı çalışmanın% 98,5'inden fazladır.hatta!Yalnızca sertifikalı ve yüksek kaliteli bileşen tedarikçileri kullanıyoruz.ISO 9001'e göre onaylanmış kalite yönetim sistemi sertifikamız, yüksek kalite hedeflerimize ulaşmamızı sağlar.Makinemizin normal çalışma seviyesi, çok vardiyalı çalışmanın% 98,5'inden fazladır.Yalnızca sertifikalı saygın ve yüksek kaliteli parça tedarikçileri kullanıyoruz.ISO 9001 sertifikasına göre, yüksek kaliteli hedefler sağlamak için.

   

  Konserve meyve üretim hattı için ana ekipman şunları içerir:
  Ön arıtma ekipmanları: Gulang tipi temizleme vinci, ön kaynatma makinesi, soyma makinesi, gazdan arındırma tankı, soğutma tankı, meyve tasnif, kesme makinesi, küp kesme makinesi, egzoz kutusu, kepek önleyici makine vb.
  Ana doldurma ekipmanı: boş tank yıkama makinesi, şekerlik, Chu Cunguo, süt pompası, çift filtre, sprey kodu, konveyör bandı, çorba konveyör bandı, yapıştırma makinesi, su banyosu pastörizatörü, konserve makinesi, etiketleme, kablolama konveyör bandı vb. .Tüm paslanmaz çelik malzemeler yapılır ve dış yüzey kaplaması güzel ve cömerttir.
  Konserve üretim hattı ağırlıklı olarak şunları içerir: sarı şeftali konserve üretim hattı, portakal konserve üretim hattı, elma konserve üretim hattı, armut konserve üretim hattı, kivi konservesi üretim hattı, reçel üretim hattı, salça üretim hattı, jöle üretim hattı.
  Konserve meyvenin üretim hattının ısıtma modu buhar veya elektrikli ısıtma ile ısıtılır.Ekipman, basit, yüksek verimli, otomatik sıcaklık kontrol cihazı, çift yalıtım malzemesi, evde en gelişmiş gıda, sebze ağartma ekipmanıdır.Ekipman, müşterinin gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.Üretim hattı pişirme makinesi, soğutma makinesi, su makinesi vb.


  Konserve meyve saklama süresi nispeten uzundur, taze meyve üretim mevsimini ve pazar alanını ayarlayabilir, taze tadı ve durumu, turunçgiller gibi bazı türleri daha iyi koruyabilir.Konserve, taze meyve aroması, bu nedenle, bu maliyetlerin çoğu memnuniyetle karşılanmaktadır.Shanghai Duxia, konserve meyve üretim hattının, konserve meyve üretim hattının ana ürünlerinin profesyonel bir tedarikçisidir.Meyve konservesi ürün grubu fiyatı ve diğer ilgili bilgiler hakkında bilgi almaya hoş geldiniz.

 • Ar-Ge
  Birçok yerli ve yabancı bilimsel araştırma kurumları, akademik gruplar ve tanınmış kuruluşlarla uzun vadeli bilimsel araştırma işbirliğini sürdürdük.

  Döner mekanik dinamikleri

  Zorlanmış ve Kararsız Rotor Titreşim / Rulman / Sızdırmazlık Sistemleri, Doğrusal Olmayan Rotor Dinamiği, Rotor Burulma Titreşimi, Rulman ve Mühürlü Rotor Dinamiği (Hesaplama ve Test Metotları), Rotor Sistem Dinamiğinin Kontrolü, Rulman ve Kompresör Turbo Makaralı Sistemlerin Araştırma / İzleme ve Teşhisi gelişmiş döner makineler.

  Mühendislik tasarımı
  Optimizasyon ve bilgisayar destekli tasarım, kinematik mekanizmanın fizibilite çalışması, rulman yatak geometrisinin kinematiği, mekanik kontrol sistemi, deneysel stres analizi, hata analizi, biyo-ilham yöntem geliştirme.

  üretim
  Diğer nesnelere montaj için bir nesneye hızlı montaj değişikliklerini kolaylaştırmak için çevik üretim hücre çalışmaları şu anda geliştirilmektedir. İş hücresi birden fazla robot, konveyör sistemi ve birçok besleyici esnek bölümü içerir.

  Malzeme
  Deneysel teknolojide yeni gelişmeler araştırılmış ve yüksek sıcaklıklarda yüksek deformasyon oranlarına sahip malzemelerin cevabı araştırılmıştır. Anayasal model hasar evrimi, kesme lokalizasyonu ve ileri mühendislik malzemesi hatası. Kompozit mekanik özelliklerin hazırlanması; mühendislik malzemelerinin yüksek sıcaklıklarda sünme, kırılma ve yorulma özellikleri.

  sürtünme bilgisi
  Zaman-çözülmüş nano sürtünme ve yüksek hızlı işleme ve zırh penetrasyon mekaniği için mikro saniye zaman ölçeklerinin uygulanması. Gaz Taşıyıcı Folyo Araştırma Yağlama Sistemleri ve Uygulamaları Yağsız Türbin Mekanik Manyetik Rulman Sistemleri. Uzun vadeli araçlar ve yönlendirme sistemleri ve momentum tekerlek yatak alanı uygulamaları gibi.

  Çark Makineleri
  Conta ve yatakların ölçümlerinde titreşim özellikleri ve kaotik hareketler. Uç Sürtünme / Kabuk Etkileşimi, Parçacık-Bıçak / Gövde Santrifüj Pompa Etkileşimi Etkisi.

İletişim bilgileri
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED

İlgili kişi: Miss.

Faks: 86-21

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)