Ana sayfa

TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED

şirket Profili

TANGREN INTERNATIONAL GROUP, 2006 yılında kurulmuştur. Çeşitli gıda işleme makineleri ve aksesuarları üretimine odaklanıyoruz. Profesyonel bir üretim, araştırma ve satış ekibimiz, sürekli yenilikçiliğimiz var, sizinle endişelenmeyi dört gözle bekliyoruz. Yıllarca her türlü işleme makinesini araştırmaya odaklandık. Bunlar arasında kemik çamuru makinesi, kemik öğütücü makinesi, taze ipek eti kesme makinesi, kutu mühürleme makinesi ve diğer ekipmanlar dünyanın ileri düzeyine ulaşmıştır. Ürünlerimiz ayrıca gıda endüstrisi, biyo-farmasötik ve diğer alanlarda da kullanılmaktadır. Fiyat tavizlerimiz, ürün kalitemiz ve satış sonrası garantimiz, içtenlikle sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

TANGREN ULUSLARARASI GRUP güçlü teknik güce sahiptir, bağımsız olarak tasarlar, üretir, araştırır ve yeni ürünler geliştirir.Artık üretim, ticaret ve hizmet entegrasyonuna sahibiz.Ürünlerimiz mükemmel kaliteye, yüksek derecede mekanizasyona ve ince işçiliğe sahiptir.Yurtiçi ve yurtdışındaki müşteriler tarafından tercih edilmektedir.Ürünler Çin'in büyük şehirlerinde satılıyor ve Doğu Avrupa, Afrika ve Orta Doğu'daki birçok ülkeye ihraç ediliyor.
"Kaliteli marka, iyi niyetle pazar bütünlüğü yaratmak", işletmenin amacıdır;"inovasyon ve gelişmenin habercisi olarak yüksek teknoloji" iş felsefesidir;"mükemmellik arayışı, birinci sınıf ürünlerin üretimi" işletmelerin hedefidir.Hevesli ve mükemmel satış sonrası hizmet, size güvenilir koruma sağlar ve işinizin sonsuz güvenilirliğini inşa eder.Daha fazla teknoloji içeriğinin entegrasyonunda, şirketimiz aynı zamanda bağımsız olarak araştırma yapmakta ve aktif olarak kalite güvence sistemi modelini uygulamaktadır.Bilimsel yönetim, standart operasyon, mükemmel kalite, işimizin ebedi uğraşlarıdır.

TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Duxia

No. Çalışanları : 100~199

Yıllık satış : 50-100

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 60% - 70%