Ana sayfa

Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd.

Şirket profili
Şangay Duxia Sanayi ve Ticaret A.Ş., Ltd konserve ekipman profesyonel bir üreticisidir. Ürünler arasında, şeftali, portakal, domates sosu, çilek, elma, kayısı vb. Konserve meyveler, ton balığı, sardalye, uskumru, çubuk balık, vb. Gibi konserve balıklar, kuşkonmaz, sebzeler ve yenilebilir mantar işleme ekipmanları bulunmaktadır.

Firmamız Çin Konserve Sanayicileri Derneği, Çin'in en iyi 50 konserve işleme ekipmanı ve Şangay Cannery Derneği direktörü üyesi bir üyesidir. Şirket, Songjiang, Şangay, Çin merkezli ve uygun ulaşım ile Yangtze Nehri Deltası'nın ekonomik dairesinde yer almaktadır!
Kuruluşundan bu yana, Şangay Duxia Sanayi ve Ticaret A.Ş., Ltd iyi bir itibar ve geribildirim biriktirdi. Şirket ISO9001-20000 sistem belgelendirme geçti ve Komple ve bilimsel kalite yönetim sistemi kurmuştur. Şirket Ar-Ge departmanı, satın alma departmanı, üretim departmanı, lojistik departmanı, pazarlama departmanı ve diğer çeşitli fonksiyonel bölümleri kapsamaktadır.
Duxia, bütünlük temelli, kalite ilkesini desteklemektedir. Dünyanın en seçkin konserve meyve ve sebze endüstrisinin tedarikçilerinden biri olmak için yenilik yapmaya ve büyümeye devam ediyoruz. Firmamız ziyaret etmek ve müzakere etmek için sıcak yabancı arkadaşlar hoş geldiniz. Güçlü desteğinizle asla çabaları durdurmayın, Duxia'nın geleceği daha güzel olacak.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Şangay Duxia Sanayi ve Ticaret A.Ş., bağımsız tasarım, üretim, araştırma ve yeni ürünler geliştirmek, güçlü teknik gücü vardır. Şimdi üretim, ticaret ve hizmet entegrasyonu var. Ürünlerimiz mükemmel kalite, yüksek derecede makineleşme ve ince işçiliğe sahiptir. Yurtiçinde ve yurtdışında müşteriler tarafından tercih edilir. Ürünler Çin'de büyük şehirlerde satılıyor ve Doğu Avrupa, Afrika ve Orta Doğu'da birçok ülkeye ihraç edilmektedir.
"Kaliteli marka yaratmak, iyi niyetle pazar bütünlüğü" kuruluşun amacıdır; "İnovasyon ve geliştirmeye öncülük eden yüksek teknoloji", iş felsefesidir; "mükemmellik arayışı, birinci sınıf ürünlerin üretimi", işletmelerin hedefi. Hevesli ve mükemmel satış sonrası servis, size güvenilir koruma sağlar ve işin sonsuz güvenilirliğini sağlar. Daha fazla teknoloji içeriğinin entegrasyonunda, aynı zamanda, şirketimiz bağımsız olarak kalite güvence sistemi modelini araştırır ve aktif olarak tanıtmaktadır. Bilimsel yönetim, standart operasyon, mükemmel kalite, işimizin sonsuz arayışlarıdır.

Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd. Shanghai Duxia Industry and Trade Co.,Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Okyanusya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Duxia

No. Çalışanları : 100~199

Yıllık satış : 50-100

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Et konserveleri ekipmanları satış için iyi kalite Et konserveleri ekipmanları satış için iyi kalite Et konserveleri ekipmanları satış için iyi kalite Et konserveleri ekipmanları satış için