Ana sayfa Haberler

Çiftçi pazarının sebze işleme üretim hattı düzeltmesi

Müşteri yorumları
İyi servis ve kaliteli makine. Bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.

—— zac

Olgun üretim hattı, eksiksiz ekipman ve yüksek kalite, misafirperverlik, özenli hizmet

—— Mickle

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Çiftçi pazarının sebze işleme üretim hattı düzeltmesi
Çiftçi pazarının sebze işleme üretim hattı düzeltmesi
Çiftçilerin pazar meyve ve sebze çöp jargon fenomenini çözmek için sebze işleme üretim hattı. Sebze işleme üretim hattı, sebze pazarına hissi, sebze pazarı ortamında çok fazla çöp azaltmak büyük ölçüde geliştirilmiştir.
Çünkü artan malzeme solunumu kesildikten, doku tahribatından, bakteri kolayca nüfuz edebilmeli, raf ömrünü garantilemek için, genellikle kesim yapmadan, kesim yapmadan ve zarar vermeden ürünler yapmazlar. tambur gazı temizliği, böyle bir prosedürün aynı zamanda pestisit kalıntılarının ürün yüzeyine belirli bir verimi vardır, bu işlemde kimyasalların miktarına ilave edilebilir, dezenfeksiyon (Nacl, ClO2, O3 gibi), katı renk, Raf ömrünü uzatır, komple temizlik.
Sebze işleme üretim hattı özellikleri
1, yapraklı sebzeler, yenilebilir mantarlar, meyveler, sucul ürünler ve Çin bitkisel ilaç gibi granüler, yapraklı ve rizom ürünlerinin temizlenmesi, ıslatılması, sterilize edilmesi, sabitlenmesi ve sabitlenmesi için uygundur.
2. İşlem basittir, bakım uygundur ve bağlantı uygundur.
3. Bu makinenin ana paslanmaz çelik, 2mm kalınlığında 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
Sebze işleme sebze işleme üretim hattının fiyatı, taze sebzelerin hasat edilmesi, yıkama, süzdürme, segmentasyon veya segmentasyonun seçilmesidir. Taze, güzel ve temiz, düzgün ve muntazam bir pazara girmek için, yiyecek ve içecek atıklarını hariç tutabilir, zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Çeşitli sebze kolokasyon satışları, tüketiciler aynı pakette çeşitli lezzetli meyve ve sebzelerin tadını çıkarabilirler.

Pub Zaman : 2018-03-07 14:54:59 >> haber listesi
İletişim bilgileri
TANGREN INTERNATIONAL GROUP LIMITED

İlgili kişi: Miss.

Faks: 86-21

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)