Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Fabrika turu

Müşteri yorumları
İyi servis ve kaliteli makine. Bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz.

—— zac

生产 线 成熟, 设备齐全 并且 高质量, 待客 热情, 服务 周到

—— 尤安 乐

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1 2 3 4 5 6
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1 2 3 4 5 6
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

 • Üretim hattı
  Konserve meyve üretim hattının ana özelliği üretim sürecinde otomasyon ve aerodinamik üretimdir, işçilik bağlantılarını azaltır, üretim kapasitesini arttırır ve maliyetleri düşürür. Ekipman ayrıca yumurta, et, balık ve kabukların halojen ve olgunlaştırılmasının yanı sıra turşu, meyve ve mantarların sterilizasyonu için de geçerlidir.
  Konserve üretim hattı teknolojisi
  Ana üretim süreci: Hammadde sınıflandırması → alkali → ciltte ıslatma → temizleme → açık yarı, nükleer nükleer kazı → manuel tamir → kes → vakum emici şeker → egzoz → yapay tartı → sızdırmazlık → sterilizasyon → soğutma → kutular Kuru silin → depolama → test → kod → manuel muayene → etiketleme → paketleme.
  Meyve konserve üretim hattının tanıtımı
  Isıtma modu buhar veya elektrikli ısıtma ile ısıtılır. Ekipman basit, yüksek çıkış, otomatik sıcaklık kontrol cihazı, çift yalıtım malzemesi, en gelişmiş gıda, sebze ağartma ekipmanı. Ekipman müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Üretim hattı pişirme makinesi, soğutma makinesi, su makinesi vb.
  Konserve meyve hattının işleme aralığı:
  Elma konservesi, Yalı konserve hattı, Beyaz şeftali hattı, Sarı şeftali hattı, Hawthorn hattı.
  Yam konserve hattı, Portakal konserve, Çilek hattı, Blueberry konserve hattı.
  Şirket konserve işleme proje analizi, konserve işleme teknolojisi ve teknoloji desteği, konserve işleme ekipmanları tasarımı, konserve işleme ekipmanları imalat ve montaj ve devreye alma hizmetleri sağlayabilir.

 • OEM / ODM
  Duxia Industry and Trade Co., Ltd., kullanıcıların ekipmanın planını planlamasına yardımcı olmak için çözümünüz için en ekonomik ve rasyonel planlamayı yapabilir, kullanıcı teknik danışmanlık, teknik eğitim ve operasyonel personel eğitimi, bilimsel işlem kalitesinin uygulanması için cevap verir. bir ses satış sonrası servis sağlamak için kontrol sistemi. Gelişmiş tasarım kavramları ve profesyonel teknoloji her zaman Duxia dikkate değer özellikler olmuştur, şirket ISO9001: 2000 uluslararası kalite yönetim sistemi modelini takip eder, kalite güvence sistemini kurar ve geliştirir ve şirketin ürünlerinin kalitesini ve performansını güçlü bir şekilde garanti eder. Şirket, uluslararası ileri işleme teknolojisi ve otomasyon ekipmanlarını en ileri teknolojiyle özümsemek, özümsemek ve kavramak için kararlıdır. Uzun bir süredir, Kanada, İtalya, Almanya, İsviçre ve diğer ülkelerdeki birçok şirket ile işbirliği yaptık ve Çin'in ulusal koşullarına dayalı yüksek teknoloji ve gelişmiş paketleme ve taşıma ekipmanı setlerini geliştirdik. Otomasyon seviyesi endüstride ileri seviyeye ulaştı. Nijerya, şirketin tam bir üretim sistemi seti üretmesi için aynı zamanda yiyecek, içecek, konserve, Japonya, madeni yağ, ecza, kimya ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

  Yenilikçi standartlar:
  Geliştirme, tasarım ve araştırma, detaylara dikkat - büyük ölçekli uygulamalar için - mekanik ve elektrik uzmanlarımız tarafından yönetilen genel inşaat. Kapsamlı ve kapsamlı deneyimleri, özellikle de en çeşitli ürün işlemede, sonuçlarını kişiselleştirilmiş çözümler ile pazar değerini veya özel müşteri sorunlarını çevirir.

  Bizim makine uptime:
  Makinemizin normal çalışma seviyesi, çok vardiyalı işlemin% 98.5'inden daha fazladır. Üstelik! Sadece sertifikalı ve yüksek kaliteli bileşen tedarikçileri kullanıyoruz. ISO 9001'e göre sertifikalandırılmış kalite yönetim sistem sertifikamız, yüksek kalite hedeflerimize ulaşmamızı sağlar. Makinemizin normal çalışma seviyesi, çok vardiyalı işlemin% 98.5'inden daha fazladır. Sadece sertifikalı saygın ve kaliteli parça tedarikçileri kullanıyoruz. Yüksek kaliteli hedefler sağlamak için ISO 9001 sertifikasına göre.

  Konserve meyve üretim hattının ana ekipmanı şunları içerir:
  Ön arıtma ekipmanları: Gulang tipi temizleme vinci, ön kaynatma makinesi, soyma makinesi, gazdan arındırma tankı, soğutma tankı, meyve sınıflandırma, kesme makinası, küp yapma makinesi, egzoz kutusu, kepek önleyici makine vb.
  Ana dolum ekipmanları: boş tankı çamaşır makinesi, şeker pot, Chu Cunguo, süt pompası, çift filtre, sprey kodu, konveyör bant, çorba konveyör bant, sızdırmazlık makinesi, su banyosu pastörizatör, konserve makinesi, etiketleme, kablo konveyör bant ve böylece . Tüm paslanmaz çelik malzemeler üretilir ve dış yüzey finisajı güzel ve cömerttir.
  Konserve üretim hattı ağırlıklı içerir: sarı şeftali konserve üretim hattı, portakal konserve üretim hattı, elma konserve üretim hattı, armut konserve üretim hattı, kivi meyve konserve üretim hattı, reçel üretim hattı, domates salçası üretim hattı, jöle üretim hattı.
  Konserve meyve üretim hattının ısıtma modu, buhar veya elektrikli ısıtma ile ısıtılır. Ekipman basit, yüksek çıkış, otomatik sıcaklık kontrol cihazı, çift yalıtım malzemesi, evde en gelişmiş gıda, sebze ağartma ekipmanı. Ekipman müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Üretim hattı pişirme makinesi, soğutma makinesi, su makinesi vb.


  Konserve meyve koruma süresi nispeten uzundur, taze meyve üretim mevsimini ve pazar alanını ayarlayabilir, taze aromayı ve durumu, narenciye gibi bazı türleri daha iyi tutabilir. Konserve, taze meyve aroması bu nedenle, bu maliyetlerin çoğunu karşılar. Shanghai Duxia konserve meyve üretim hattı, konserve meyve üretim hattının ana ürünleri profesyonel bir tedarikçisi konumundadır. Meyve konserve ürün fiyatları ve diğer ilgili bilgiler hakkında bilgi almak için hoş geldiniz.

 • Ar-Ge
  Birçok yerli ve yabancı bilimsel araştırma kurumları, akademik gruplar ve tanınmış kuruluşlarla uzun vadeli bilimsel araştırma işbirliğini sürdürdük.

  Döner mekanik dinamikleri

  Zorlanmış ve Kararsız Rotor Titreşim / Rulman / Sızdırmazlık Sistemleri, Doğrusal Olmayan Rotor Dinamiği, Rotor Burulma Titreşimi, Rulman ve Mühürlü Rotor Dinamiği (Hesaplama ve Test Metotları), Rotor Sistem Dinamiğinin Kontrolü, Rulman ve Kompresör Turbo Makaralı Sistemlerin Araştırma / İzleme ve Teşhisi gelişmiş döner makineler.

  Mühendislik tasarımı
  Optimizasyon ve bilgisayar destekli tasarım, kinematik mekanizmanın fizibilite çalışması, rulman yatak geometrisinin kinematiği, mekanik kontrol sistemi, deneysel stres analizi, hata analizi, biyo-ilham yöntem geliştirme.

  üretim
  Diğer nesnelere montaj için bir nesneye hızlı montaj değişikliklerini kolaylaştırmak için çevik üretim hücre çalışmaları şu anda geliştirilmektedir. İş hücresi birden fazla robot, konveyör sistemi ve birçok besleyici esnek bölümü içerir.

  Malzeme
  Deneysel teknolojide yeni gelişmeler araştırılmış ve yüksek sıcaklıklarda yüksek deformasyon oranlarına sahip malzemelerin cevabı araştırılmıştır. Anayasal model hasar evrimi, kesme lokalizasyonu ve ileri mühendislik malzemesi hatası. Kompozit mekanik özelliklerin hazırlanması; mühendislik malzemelerinin yüksek sıcaklıklarda sünme, kırılma ve yorulma özellikleri.

  sürtünme bilgisi
  Zaman-çözülmüş nano sürtünme ve yüksek hızlı işleme ve zırh penetrasyon mekaniği için mikro saniye zaman ölçeklerinin uygulanması. Gaz Taşıyıcı Folyo Araştırma Yağlama Sistemleri ve Uygulamaları Yağsız Türbin Mekanik Manyetik Rulman Sistemleri. Uzun vadeli araçlar ve yönlendirme sistemleri ve momentum tekerlek yatak alanı uygulamaları gibi.

  Çark Makineleri
  Conta ve yatakların ölçümlerinde titreşim özellikleri ve kaotik hareketler. Uç Sürtünme / Kabuk Etkileşimi, Parçacık-Bıçak / Gövde Santrifüj Pompa Etkileşimi Etkisi.

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

İlgili kişi: Miss.

Faks: 86-21

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)